Untitled

UntitledUntitledUntitled firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Düğmeciler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Düğmeciler su kaçak tespiti, Düğmeciler tıkanıklık açma, Düğmeciler musluk tamiri ve Düğmeciler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Düğmeciler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Düğmeciler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Düğmeciler sifon ya da Düğmeciler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Düğmeciler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmDüğmecilertedir.

Düğmeciler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Düğmeciler Su Kaçak Tespiti
 • Düğmeciler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Düğmeciler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Düğmeciler Taharet Musluğu Tamiri
 • Düğmeciler Klozet Sifonu Tamiri
 • Düğmeciler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Düğmeciler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Düğmeciler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Düğmeciler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Düğmeciler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Düğmeciler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Düğmeciler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Düğmeciler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Düğmeciler Su Deposu Montajı
 • Düğmeciler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Düğmeciler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seDüğmecilerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Düğmeciler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Düğmeciler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Düğmeciler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Düğmeciler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Düğmeciler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Düğmeciler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Düğmeciler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Düğmeciler Tesisat

Düğmeciler Tesisat