Adnan Kahveci Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beylikdüzü Su Tesisatçısı  >>  Adnan Kahveci Tesisat – 0532 384 77 07

Adnan Kahveci Tesisat – 0532 384 77 07Adnan Kahveci Tesisat – 0532 384 77 07Adnan Kahveci Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Adnan Kahveci su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Adnan Kahveci su kaçak tespiti, Adnan Kahveci tıkanıklık açma, Adnan Kahveci musluk tamiri ve Adnan Kahveci klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Adnan Kahveci Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Adnan Kahveci tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Adnan Kahveci sifon ya da Adnan Kahveci gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Adnan Kahveci sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmAdnan Kahvecitedir.

Adnan Kahveci bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Adnan Kahveci Su Kaçak Tespiti
 • Adnan Kahveci Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Adnan Kahveci Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Adnan Kahveci Taharet Musluğu Tamiri
 • Adnan Kahveci Klozet Sifonu Tamiri
 • Adnan Kahveci Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Adnan Kahveci Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Adnan Kahveci Gömme Rezervuar Tamiri
 • Adnan Kahveci Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Adnan Kahveci Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Adnan Kahveci Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Adnan Kahveci Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Adnan Kahveci Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Adnan Kahveci Su Deposu Montajı
 • Adnan Kahveci Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Adnan Kahveci Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAdnan Kahvecik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Adnan Kahveci Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Adnan Kahveci tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Adnan Kahveci Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Adnan Kahveci Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Adnan Kahveci rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Adnan Kahveci Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Adnan Kahveci Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Adnan Kahveci Tesisat

Adnan Kahveci Tesisat