Aşıkveysel Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ataşehir Su Tesisatçısı  >>  Aşıkveysel Tesisat – 0532 384 77 07

Aşıkveysel Tesisat – 0532 384 77 07Aşıkveysel Tesisat – 0532 384 77 07Aşıkveysel Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Aşıkveysel su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Aşıkveysel su kaçak tespiti, Aşıkveysel tıkanıklık açma, Aşıkveysel musluk tamiri ve Aşıkveysel klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Aşıkveysel Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Aşıkveysel tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Aşıkveysel sifon ya da Aşıkveysel gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Aşıkveysel sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmAşıkveyseltedir.

Aşıkveysel bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Aşıkveysel Su Kaçak Tespiti
 • Aşıkveysel Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Aşıkveysel Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Aşıkveysel Taharet Musluğu Tamiri
 • Aşıkveysel Klozet Sifonu Tamiri
 • Aşıkveysel Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Aşıkveysel Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Aşıkveysel Gömme Rezervuar Tamiri
 • Aşıkveysel Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Aşıkveysel Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Aşıkveysel Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Aşıkveysel Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Aşıkveysel Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Aşıkveysel Su Deposu Montajı
 • Aşıkveysel Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Aşıkveysel Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAşıkveyselk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Aşıkveysel Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Aşıkveysel tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Aşıkveysel Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Aşıkveysel Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Aşıkveysel rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Aşıkveysel Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Aşıkveysel Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Aşıkveysel Tesisat

Aşıkveysel Tesisat