Asmalı Mescit Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Asmalı Mescit Tesisat – 0532 384 77 07

Asmalı Mescit Tesisat – 0532 384 77 07Asmalı Mescit Tesisat – 0532 384 77 07Asmalı Mescit Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Asmalı Mescit su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Asmalı Mescit su kaçak tespiti, Asmalı Mescit tıkanıklık açma, Asmalı Mescit musluk tamiri ve Asmalı Mescit klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Asmalı Mescit Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Asmalı Mescit tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Asmalı Mescit sifon ya da Asmalı Mescit gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Asmalı Mescit sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmAsmalı Mescittedir.

Asmalı Mescit bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Asmalı Mescit Su Kaçak Tespiti
 • Asmalı Mescit Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Asmalı Mescit Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Asmalı Mescit Taharet Musluğu Tamiri
 • Asmalı Mescit Klozet Sifonu Tamiri
 • Asmalı Mescit Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Asmalı Mescit Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Asmalı Mescit Gömme Rezervuar Tamiri
 • Asmalı Mescit Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Asmalı Mescit Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Asmalı Mescit Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Asmalı Mescit Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Asmalı Mescit Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Asmalı Mescit Su Deposu Montajı
 • Asmalı Mescit Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Asmalı Mescit Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Asmalı Mescit Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Asmalı Mescit tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Asmalı Mescit Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Asmalı Mescit Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Asmalı Mescit rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Asmalı Mescit Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Asmalı Mescit Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Asmalı Mescit Tesisat

Asmalı Mescit Tesisat