Bağcılar Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Bağcılar Tesisat – 0532 384 77 07

Bağcılar Tesisat – 0532 384 77 07Bağcılar Tesisat – 0532 384 77 07Bağcılar Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bağcılar su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bağcılar su kaçak tespiti, Bağcılar tıkanıklık açma, Bağcılar musluk tamiri ve Bağcılar klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bağcılar Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bağcılar tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bağcılar sifon ya da Bağcılar gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bağcılar sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Bağcılar bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bağcılar Su Kaçak Tespiti
 • Bağcılar Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bağcılar Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bağcılar Taharet Musluğu Tamiri
 • Bağcılar Klozet Sifonu Tamiri
 • Bağcılar Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bağcılar Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bağcılar Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bağcılar Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bağcılar Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bağcılar Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bağcılar Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bağcılar Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bağcılar Su Deposu Montajı
 • Bağcılar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBağcılark malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bağcılar Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bağcılar tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bağcılar Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bağcılar Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bağcılar rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bağcılar Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bağcılar Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bağcılar Tesisat

Bağcılar Tesisat