Bağlar Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bağcılar Su Tesisatçısı  >>  Bağlar Tesisat – 0532 384 77 07

Bağlar Tesisat – 0532 384 77 07Bağlar Tesisat – 0532 384 77 07Bağlar Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bağlar su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bağlar su kaçak tespiti, Bağlar tıkanıklık açma, Bağlar musluk tamiri ve Bağlar klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bağlar Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bağlar tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bağlar sifon ya da Bağlar gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bağlar sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Bağlar bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bağlar Su Kaçak Tespiti
 • Bağlar Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bağlar Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bağlar Taharet Musluğu Tamiri
 • Bağlar Klozet Sifonu Tamiri
 • Bağlar Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bağlar Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bağlar Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bağlar Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bağlar Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bağlar Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bağlar Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bağlar Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bağlar Su Deposu Montajı
 • Bağlar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bağlar Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBağlark malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bağlar Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bağlar tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bağlar Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bağlar Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bağlar rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bağlar Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bağlar Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bağlar Tesisat

Bağlar Tesisat