Beyciler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Silivri Su Tesisatçısı  >>  Beyciler Tesisat – 0532 384 77 07

Beyciler Tesisat – 0532 384 77 07Beyciler Tesisat – 0532 384 77 07Beyciler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Beyciler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Beyciler su kaçak tespiti, Beyciler tıkanıklık açma, Beyciler musluk tamiri ve Beyciler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Beyciler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Beyciler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Beyciler sifon ya da Beyciler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Beyciler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBeycilertedir.

Beyciler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Beyciler Su Kaçak Tespiti
 • Beyciler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Beyciler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Beyciler Taharet Musluğu Tamiri
 • Beyciler Klozet Sifonu Tamiri
 • Beyciler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Beyciler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Beyciler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Beyciler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Beyciler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Beyciler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Beyciler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Beyciler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Beyciler Su Deposu Montajı
 • Beyciler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Beyciler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Beyciler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Beyciler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Beyciler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Beyciler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Beyciler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Beyciler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Beyciler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Beyciler Tesisat

Beyciler Tesisat