Dereağzı Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beylikdüzü Su Tesisatçısı  >>  Dereağzı Tesisat – 0532 384 77 07

Dereağzı Tesisat – 0532 384 77 07Dereağzı Tesisat – 0532 384 77 07Dereağzı Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Dereağzı su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Dereağzı su kaçak tespiti, Dereağzı tıkanıklık açma, Dereağzı musluk tamiri ve Dereağzı klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Dereağzı Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Dereağzı tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Dereağzı sifon ya da Dereağzı gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Dereağzı sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmDereağzıtedir.

Dereağzı bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Dereağzı Su Kaçak Tespiti
 • Dereağzı Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Dereağzı Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Dereağzı Taharet Musluğu Tamiri
 • Dereağzı Klozet Sifonu Tamiri
 • Dereağzı Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Dereağzı Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Dereağzı Gömme Rezervuar Tamiri
 • Dereağzı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Dereağzı Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Dereağzı Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Dereağzı Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Dereağzı Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Dereağzı Su Deposu Montajı
 • Dereağzı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Dereağzı Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seDereağzık malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Dereağzı Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Dereağzı tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Dereağzı Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Dereağzı Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Dereağzı rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Dereağzı Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Dereağzı Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Dereağzı Tesisat

Dereağzı Tesisat