Dursunköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Arnavutköy Su Tesisatçısı  >>  Dursunköy Tesisat – 0532 384 77 07

Dursunköy Tesisat – 0532 384 77 07Dursunköy Tesisat – 0532 384 77 07Dursunköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Dursunköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Dursunköy su kaçak tespiti, Dursunköy tıkanıklık açma, Dursunköy musluk tamiri ve Dursunköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Dursunköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Dursunköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Dursunköy sifon ya da Dursunköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Dursunköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmDursunköytedir.

Dursunköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Dursunköy Su Kaçak Tespiti
 • Dursunköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Dursunköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Dursunköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Dursunköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Dursunköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Dursunköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Dursunköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Dursunköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Dursunköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Dursunköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Dursunköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Dursunköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Dursunköy Su Deposu Montajı
 • Dursunköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Dursunköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Dursunköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Dursunköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Dursunköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Dursunköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Dursunköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Dursunköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Dursunköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Dursunköy Tesisat

Dursunköy Tesisat