Eğitim Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kadıköy Su Tesisatçısı  >>  Eğitim Tesisat – 0532 384 77 07

Eğitim Tesisat – 0532 384 77 07Eğitim Tesisat – 0532 384 77 07Eğitim Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Eğitim su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Eğitim su kaçak tespiti, Eğitim tıkanıklık açma, Eğitim musluk tamiri ve Eğitim klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Eğitim Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Eğitim tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Eğitim sifon ya da Eğitim gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Eğitim sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Eğitim bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Eğitim Su Kaçak Tespiti
 • Eğitim Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Eğitim Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Eğitim Taharet Musluğu Tamiri
 • Eğitim Klozet Sifonu Tamiri
 • Eğitim Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Eğitim Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Eğitim Gömme Rezervuar Tamiri
 • Eğitim Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Eğitim Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Eğitim Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Eğitim Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Eğitim Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Eğitim Su Deposu Montajı
 • Eğitim Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Eğitim Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seEğitimk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Eğitim Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Eğitim tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Eğitim Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Eğitim Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Eğitim rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Eğitim Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Eğitim Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Eğitim Tesisat

Eğitim Tesisat