Emekyemez Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Emekyemez Tesisat – 0532 384 77 07

Emekyemez Tesisat – 0532 384 77 07Emekyemez Tesisat – 0532 384 77 07Emekyemez Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Emekyemez su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Emekyemez su kaçak tespiti, Emekyemez tıkanıklık açma, Emekyemez musluk tamiri ve Emekyemez klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Emekyemez Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Emekyemez tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Emekyemez sifon ya da Emekyemez gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Emekyemez sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmEmekyemeztedir.

Emekyemez bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Emekyemez Su Kaçak Tespiti
 • Emekyemez Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Emekyemez Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Emekyemez Taharet Musluğu Tamiri
 • Emekyemez Klozet Sifonu Tamiri
 • Emekyemez Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Emekyemez Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Emekyemez Gömme Rezervuar Tamiri
 • Emekyemez Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Emekyemez Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Emekyemez Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Emekyemez Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Emekyemez Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Emekyemez Su Deposu Montajı
 • Emekyemez Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Emekyemez Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Emekyemez Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Emekyemez tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Emekyemez Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Emekyemez Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Emekyemez rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Emekyemez Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Emekyemez Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Emekyemez Tesisat

Emekyemez Tesisat