Ergenekon Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Şişli Su Tesisatçı  >>  Ergenekon Tesisat – 0532 384 77 07

Ergenekon Tesisat – 0532 384 77 07Ergenekon Tesisat – 0532 384 77 07Ergenekon Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Ergenekon su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Ergenekon su kaçak tespiti, Ergenekon tıkanıklık açma, Ergenekon musluk tamiri ve Ergenekon klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Ergenekon Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Ergenekon tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Ergenekon sifon ya da Ergenekon gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Ergenekon sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmErgenekontedir.

Ergenekon bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Ergenekon Su Kaçak Tespiti
 • Ergenekon Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Ergenekon Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Ergenekon Taharet Musluğu Tamiri
 • Ergenekon Klozet Sifonu Tamiri
 • Ergenekon Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Ergenekon Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Ergenekon Gömme Rezervuar Tamiri
 • Ergenekon Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ergenekon Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Ergenekon Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Ergenekon Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Ergenekon Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Ergenekon Su Deposu Montajı
 • Ergenekon Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ergenekon Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Ergenekon Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Ergenekon tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Ergenekon Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Ergenekon Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Ergenekon rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Ergenekon Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Ergenekon Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Ergenekon Tesisat

Ergenekon Tesisat