Eyüpsultan Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Eyüpsultan Tesisat – 0532 384 77 07

Eyüpsultan Tesisat – 0532 384 77 07Eyüpsultan Tesisat – 0532 384 77 07Eyüpsultan Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Eyüpsultan su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Eyüpsultan su kaçak tespiti, Eyüpsultan tıkanıklık açma, Eyüpsultan musluk tamiri ve Eyüpsultan klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Eyüpsultan Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Eyüpsultan tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Eyüpsultan sifon ya da Eyüpsultan gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Eyüpsultan sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Eyüpsultan bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Eyüpsultan Su Kaçak Tespiti
 • Eyüpsultan Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Eyüpsultan Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Eyüpsultan Taharet Musluğu Tamiri
 • Eyüpsultan Klozet Sifonu Tamiri
 • Eyüpsultan Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Eyüpsultan Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Eyüpsultan Gömme Rezervuar Tamiri
 • Eyüpsultan Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Eyüpsultan Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Eyüpsultan Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Eyüpsultan Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Eyüpsultan Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Eyüpsultan Su Deposu Montajı
 • Eyüpsultan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seEyüpsultank malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Eyüpsultan Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Eyüpsultan tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Eyüpsultan Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Eyüpsultan Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Eyüpsultan rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Eyüpsultan Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Eyüpsultan Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Eyüpsultan Tesisat

Eyüpsultan Tesisat