Ferahevler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Ferahevler Tesisat – 0532 384 77 07

Ferahevler Tesisat – 0532 384 77 07Ferahevler Tesisat – 0532 384 77 07Ferahevler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Ferahevler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Ferahevler su kaçak tespiti, Ferahevler tıkanıklık açma, Ferahevler musluk tamiri ve Ferahevler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Ferahevler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Ferahevler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Ferahevler sifon ya da Ferahevler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Ferahevler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmFerahevlertedir.

Ferahevler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Ferahevler Su Kaçak Tespiti
 • Ferahevler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Ferahevler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Ferahevler Taharet Musluğu Tamiri
 • Ferahevler Klozet Sifonu Tamiri
 • Ferahevler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Ferahevler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Ferahevler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Ferahevler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ferahevler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Ferahevler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Ferahevler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Ferahevler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Ferahevler Su Deposu Montajı
 • Ferahevler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ferahevler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seFerahevlerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Ferahevler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Ferahevler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Ferahevler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Ferahevler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Ferahevler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Ferahevler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Ferahevler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Ferahevler Tesisat

Ferahevler Tesisat