Feyzullah Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Maltepe Su Tesisatçısı  >>  Feyzullah Tesisat – 0532 384 77 07

Feyzullah Tesisat – 0532 384 77 07Feyzullah Tesisat – 0532 384 77 07Feyzullah Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Feyzullah su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Feyzullah su kaçak tespiti, Feyzullah tıkanıklık açma, Feyzullah musluk tamiri ve Feyzullah klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Feyzullah Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Feyzullah tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Feyzullah sifon ya da Feyzullah gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Feyzullah sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Feyzullah bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Feyzullah Su Kaçak Tespiti
 • Feyzullah Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Feyzullah Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Feyzullah Taharet Musluğu Tamiri
 • Feyzullah Klozet Sifonu Tamiri
 • Feyzullah Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Feyzullah Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Feyzullah Gömme Rezervuar Tamiri
 • Feyzullah Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Feyzullah Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Feyzullah Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Feyzullah Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Feyzullah Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Feyzullah Su Deposu Montajı
 • Feyzullah Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Feyzullah Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seFeyzullahk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Feyzullah Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Feyzullah tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Feyzullah Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Feyzullah Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Feyzullah rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Feyzullah Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Feyzullah Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Feyzullah Tesisat

Feyzullah Tesisat