Kadımehmet Efendi Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Kadımehmet Efendi Tesisat – 0532 384 77 07

Kadımehmet Efendi Tesisat – 0532 384 77 07Kadımehmet Efendi Tesisat – 0532 384 77 07Kadımehmet Efendi Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kadımehmet Efendi su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kadımehmet Efendi su kaçak tespiti, Kadımehmet Efendi tıkanıklık açma, Kadımehmet Efendi musluk tamiri ve Kadımehmet Efendi klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kadımehmet Efendi Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kadımehmet Efendi tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kadımehmet Efendi sifon ya da Kadımehmet Efendi gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kadımehmet Efendi sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKadımehmet Efenditedir.

Kadımehmet Efendi bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kadımehmet Efendi Su Kaçak Tespiti
 • Kadımehmet Efendi Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kadımehmet Efendi Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kadımehmet Efendi Taharet Musluğu Tamiri
 • Kadımehmet Efendi Klozet Sifonu Tamiri
 • Kadımehmet Efendi Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kadımehmet Efendi Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kadımehmet Efendi Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kadımehmet Efendi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kadımehmet Efendi Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kadımehmet Efendi Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kadımehmet Efendi Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kadımehmet Efendi Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kadımehmet Efendi Su Deposu Montajı
 • Kadımehmet Efendi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kadımehmet Efendi Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kadımehmet Efendi Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kadımehmet Efendi tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kadımehmet Efendi Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kadımehmet Efendi Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kadımehmet Efendi rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kadımehmet Efendi Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kadımehmet Efendi Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kadımehmet Efendi Tesisat

Kadımehmet Efendi Tesisat