Kamiloba Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Büyükçekmece Su Tesisatçısı  >>  Kamiloba Tesisat – 0532 384 77 07

Kamiloba Tesisat – 0532 384 77 07Kamiloba Tesisat – 0532 384 77 07Kamiloba Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kamiloba su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kamiloba su kaçak tespiti, Kamiloba tıkanıklık açma, Kamiloba musluk tamiri ve Kamiloba klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kamiloba Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kamiloba tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kamiloba sifon ya da Kamiloba gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kamiloba sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKamilobatedir.

Kamiloba bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kamiloba Su Kaçak Tespiti
 • Kamiloba Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kamiloba Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kamiloba Taharet Musluğu Tamiri
 • Kamiloba Klozet Sifonu Tamiri
 • Kamiloba Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kamiloba Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kamiloba Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kamiloba Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kamiloba Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kamiloba Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kamiloba Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kamiloba Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kamiloba Su Deposu Montajı
 • Kamiloba Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kamiloba Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kamiloba Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kamiloba tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kamiloba Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kamiloba Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kamiloba rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kamiloba Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kamiloba Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kamiloba Tesisat

Kamiloba Tesisat