Kemal Türkler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sancaktepe Su Tesisatçısı  >>  Kemal Türkler Tesisat – 0532 384 77 07

Kemal Türkler Tesisat – 0532 384 77 07Kemal Türkler Tesisat – 0532 384 77 07Kemal Türkler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kemal Türkler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kemal Türkler su kaçak tespiti, Kemal Türkler tıkanıklık açma, Kemal Türkler musluk tamiri ve Kemal Türkler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kemal Türkler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kemal Türkler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kemal Türkler sifon ya da Kemal Türkler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kemal Türkler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKemal Türklertedir.

Kemal Türkler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kemal Türkler Su Kaçak Tespiti
 • Kemal Türkler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kemal Türkler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kemal Türkler Taharet Musluğu Tamiri
 • Kemal Türkler Klozet Sifonu Tamiri
 • Kemal Türkler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kemal Türkler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kemal Türkler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kemal Türkler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kemal Türkler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kemal Türkler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kemal Türkler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kemal Türkler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kemal Türkler Su Deposu Montajı
 • Kemal Türkler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kemal Türkler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKemal Türklerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kemal Türkler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kemal Türkler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kemal Türkler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kemal Türkler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kemal Türkler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kemal Türkler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kemal Türkler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kemal Türkler Tesisat

Kemal Türkler Tesisat