Kocamustafapaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Kocamustafapaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Kocamustafapaşa Tesisat – 0532 384 77 07Kocamustafapaşa Tesisat – 0532 384 77 07Kocamustafapaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kocamustafapaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kocamustafapaşa su kaçak tespiti, Kocamustafapaşa tıkanıklık açma, Kocamustafapaşa musluk tamiri ve Kocamustafapaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kocamustafapaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kocamustafapaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kocamustafapaşa sifon ya da Kocamustafapaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kocamustafapaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kocamustafapaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kocamustafapaşa Su Kaçak Tespiti
 • Kocamustafapaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kocamustafapaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kocamustafapaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Kocamustafapaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Kocamustafapaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kocamustafapaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kocamustafapaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kocamustafapaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kocamustafapaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kocamustafapaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kocamustafapaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kocamustafapaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kocamustafapaşa Su Deposu Montajı
 • Kocamustafapaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kocamustafapaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKocamustafapaşak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kocamustafapaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kocamustafapaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kocamustafapaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kocamustafapaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kocamustafapaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kocamustafapaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kocamustafapaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kocamustafapaşa Tesisat

Kocamustafapaşa Tesisat