Küçük Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Üsküdar Su Tesisatçısı  >>  Küçük Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07

Küçük Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07Küçük Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07Küçük Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Küçük Çamlıca su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Küçük Çamlıca su kaçak tespiti, Küçük Çamlıca tıkanıklık açma, Küçük Çamlıca musluk tamiri ve Küçük Çamlıca klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Küçük Çamlıca Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Küçük Çamlıca tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Küçük Çamlıca sifon ya da Küçük Çamlıca gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Küçük Çamlıca sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Küçük Çamlıca bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Küçük Çamlıca Su Kaçak Tespiti
 • Küçük Çamlıca Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Küçük Çamlıca Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Küçük Çamlıca Taharet Musluğu Tamiri
 • Küçük Çamlıca Klozet Sifonu Tamiri
 • Küçük Çamlıca Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Küçük Çamlıca Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Küçük Çamlıca Gömme Rezervuar Tamiri
 • Küçük Çamlıca Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Küçük Çamlıca Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Küçük Çamlıca Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Küçük Çamlıca Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Küçük Çamlıca Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Küçük Çamlıca Su Deposu Montajı
 • Küçük Çamlıca Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Küçük Çamlıca Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKüçük Çamlıcak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Küçük Çamlıca Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Küçük Çamlıca tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Küçük Çamlıca Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Küçük Çamlıca Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Küçük Çamlıca rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Küçük Çamlıca Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Küçük Çamlıca Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Küçük Çamlıca Tesisat

Küçük Çamlıca Tesisat