Küçük Piyale Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Küçük Piyale Tesisat – 0532 384 77 07

Küçük Piyale Tesisat – 0532 384 77 07Küçük Piyale Tesisat – 0532 384 77 07Küçük Piyale Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Küçük Piyale su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Küçük Piyale su kaçak tespiti, Küçük Piyale tıkanıklık açma, Küçük Piyale musluk tamiri ve Küçük Piyale klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Küçük Piyale Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Küçük Piyale tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Küçük Piyale sifon ya da Küçük Piyale gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Küçük Piyale sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmKüçük Piyaletedir.

Küçük Piyale bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Küçük Piyale Su Kaçak Tespiti
 • Küçük Piyale Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Küçük Piyale Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Küçük Piyale Taharet Musluğu Tamiri
 • Küçük Piyale Klozet Sifonu Tamiri
 • Küçük Piyale Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Küçük Piyale Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Küçük Piyale Gömme Rezervuar Tamiri
 • Küçük Piyale Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Küçük Piyale Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Küçük Piyale Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Küçük Piyale Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Küçük Piyale Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Küçük Piyale Su Deposu Montajı
 • Küçük Piyale Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Küçük Piyale Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Küçük Piyale Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Küçük Piyale tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Küçük Piyale Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Küçük Piyale Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Küçük Piyale rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Küçük Piyale Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Küçük Piyale Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Küçük Piyale Tesisat

Küçük Piyale Tesisat