Kurtdoğmuş Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Kurtdoğmuş Tesisat – 0532 384 77 07

Kurtdoğmuş Tesisat – 0532 384 77 07Kurtdoğmuş Tesisat – 0532 384 77 07Kurtdoğmuş Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Kurtdoğmuş su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Kurtdoğmuş su kaçak tespiti, Kurtdoğmuş tıkanıklık açma, Kurtdoğmuş musluk tamiri ve Kurtdoğmuş klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Kurtdoğmuş Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Kurtdoğmuş tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Kurtdoğmuş sifon ya da Kurtdoğmuş gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Kurtdoğmuş sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Kurtdoğmuş bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Kurtdoğmuş Su Kaçak Tespiti
 • Kurtdoğmuş Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Kurtdoğmuş Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Kurtdoğmuş Taharet Musluğu Tamiri
 • Kurtdoğmuş Klozet Sifonu Tamiri
 • Kurtdoğmuş Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Kurtdoğmuş Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Kurtdoğmuş Gömme Rezervuar Tamiri
 • Kurtdoğmuş Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Kurtdoğmuş Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Kurtdoğmuş Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Kurtdoğmuş Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Kurtdoğmuş Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Kurtdoğmuş Su Deposu Montajı
 • Kurtdoğmuş Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kurtdoğmuş Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seKurtdoğmuşk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Kurtdoğmuş Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Kurtdoğmuş tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Kurtdoğmuş Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Kurtdoğmuş Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Kurtdoğmuş rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Kurtdoğmuş Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Kurtdoğmuş Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Kurtdoğmuş Tesisat

Kurtdoğmuş Tesisat