Mahmutşevketpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beykoz Su Tesisatçısı  >>  Mahmutşevketpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Mahmutşevketpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Mahmutşevketpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Mahmutşevketpaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Mahmutşevketpaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Mahmutşevketpaşa su kaçak tespiti, Mahmutşevketpaşa tıkanıklık açma, Mahmutşevketpaşa musluk tamiri ve Mahmutşevketpaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mahmutşevketpaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Mahmutşevketpaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Mahmutşevketpaşa sifon ya da Mahmutşevketpaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Mahmutşevketpaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmMahmutşevketpaşatedir.

Mahmutşevketpaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Mahmutşevketpaşa Su Kaçak Tespiti
 • Mahmutşevketpaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Mahmutşevketpaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Mahmutşevketpaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Mahmutşevketpaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Mahmutşevketpaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Mahmutşevketpaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Mahmutşevketpaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Mahmutşevketpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Mahmutşevketpaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Mahmutşevketpaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Mahmutşevketpaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Mahmutşevketpaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Mahmutşevketpaşa Su Deposu Montajı
 • Mahmutşevketpaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Mahmutşevketpaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Mahmutşevketpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Mahmutşevketpaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Mahmutşevketpaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Mahmutşevketpaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Mahmutşevketpaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Mahmutşevketpaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Mahmutşevketpaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Mahmutşevketpaşa Tesisat

Mahmutşevketpaşa Tesisat