Mehmet Nesih Özmen Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Güngören Su Tesisatçısı  >>  Mehmet Nesih Özmen Tesisat – 0532 384 77 07

Mehmet Nesih Özmen Tesisat – 0532 384 77 07Mehmet Nesih Özmen Tesisat – 0532 384 77 07Mehmet Nesih Özmen Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Mehmet Nesih Özmen su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Mehmet Nesih Özmen su kaçak tespiti, Mehmet Nesih Özmen tıkanıklık açma, Mehmet Nesih Özmen musluk tamiri ve Mehmet Nesih Özmen klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mehmet Nesih Özmen Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Mehmet Nesih Özmen tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Mehmet Nesih Özmen sifon ya da Mehmet Nesih Özmen gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Mehmet Nesih Özmen sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmMehmet Nesih Özmentedir.

Mehmet Nesih Özmen bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Mehmet Nesih Özmen Su Kaçak Tespiti
 • Mehmet Nesih Özmen Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Mehmet Nesih Özmen Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Mehmet Nesih Özmen Taharet Musluğu Tamiri
 • Mehmet Nesih Özmen Klozet Sifonu Tamiri
 • Mehmet Nesih Özmen Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Mehmet Nesih Özmen Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Mehmet Nesih Özmen Gömme Rezervuar Tamiri
 • Mehmet Nesih Özmen Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Mehmet Nesih Özmen Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Mehmet Nesih Özmen Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Mehmet Nesih Özmen Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Mehmet Nesih Özmen Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Mehmet Nesih Özmen Su Deposu Montajı
 • Mehmet Nesih Özmen Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Mehmet Nesih Özmen Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Mehmet Nesih Özmen Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Mehmet Nesih Özmen tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Mehmet Nesih Özmen Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Mehmet Nesih Özmen Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Mehmet Nesih Özmen rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Mehmet Nesih Özmen Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Mehmet Nesih Özmen Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Mehmet Nesih Özmen Tesisat

Mehmet Nesih Özmen Tesisat