Nenehatun Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Arnavutköy Su Tesisatçısı  >>  Nenehatun Tesisat – 0532 384 77 07

Nenehatun Tesisat – 0532 384 77 07Nenehatun Tesisat – 0532 384 77 07Nenehatun Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Nenehatun su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Nenehatun su kaçak tespiti, Nenehatun tıkanıklık açma, Nenehatun musluk tamiri ve Nenehatun klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Nenehatun Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Nenehatun tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Nenehatun sifon ya da Nenehatun gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Nenehatun sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmNenehatuntedir.

Nenehatun bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Nenehatun Su Kaçak Tespiti
 • Nenehatun Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Nenehatun Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Nenehatun Taharet Musluğu Tamiri
 • Nenehatun Klozet Sifonu Tamiri
 • Nenehatun Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Nenehatun Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Nenehatun Gömme Rezervuar Tamiri
 • Nenehatun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Nenehatun Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Nenehatun Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Nenehatun Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Nenehatun Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Nenehatun Su Deposu Montajı
 • Nenehatun Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Nenehatun Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Nenehatun Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Nenehatun tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Nenehatun Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Nenehatun Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Nenehatun rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Nenehatun Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Nenehatun Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Nenehatun Tesisat

Nenehatun Tesisat