Paşalimanı Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Paşalimanı Tesisat – 0532 384 77 07

Paşalimanı Tesisat – 0532 384 77 07Paşalimanı Tesisat – 0532 384 77 07Paşalimanı Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Paşalimanı su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Paşalimanı su kaçak tespiti, Paşalimanı tıkanıklık açma, Paşalimanı musluk tamiri ve Paşalimanı klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Paşalimanı Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Paşalimanı tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Paşalimanı sifon ya da Paşalimanı gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Paşalimanı sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Paşalimanı bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Paşalimanı Su Kaçak Tespiti
 • Paşalimanı Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Paşalimanı Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Paşalimanı Taharet Musluğu Tamiri
 • Paşalimanı Klozet Sifonu Tamiri
 • Paşalimanı Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Paşalimanı Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Paşalimanı Gömme Rezervuar Tamiri
 • Paşalimanı Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Paşalimanı Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Paşalimanı Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Paşalimanı Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Paşalimanı Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Paşalimanı Su Deposu Montajı
 • Paşalimanı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Paşalimanı Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seramik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Paşalimanı Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Paşalimanı tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Paşalimanı Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Paşalimanı Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Paşalimanı rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Paşalimanı Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Paşalimanı Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Paşalimanı Tesisat

Paşalimanı Tesisat