Piri Mehmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Silivri Su Tesisatçısı  >>  Piri Mehmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07

Piri Mehmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07Piri Mehmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07Piri Mehmet Paşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Piri Mehmet Paşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Piri Mehmet Paşa su kaçak tespiti, Piri Mehmet Paşa tıkanıklık açma, Piri Mehmet Paşa musluk tamiri ve Piri Mehmet Paşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Piri Mehmet Paşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Piri Mehmet Paşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Piri Mehmet Paşa sifon ya da Piri Mehmet Paşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Piri Mehmet Paşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmPiri Mehmet Paşatedir.

Piri Mehmet Paşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Piri Mehmet Paşa Su Kaçak Tespiti
 • Piri Mehmet Paşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Piri Mehmet Paşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Piri Mehmet Paşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Piri Mehmet Paşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Piri Mehmet Paşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Piri Mehmet Paşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Piri Mehmet Paşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Piri Mehmet Paşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Piri Mehmet Paşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Piri Mehmet Paşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Piri Mehmet Paşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Piri Mehmet Paşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Piri Mehmet Paşa Su Deposu Montajı
 • Piri Mehmet Paşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Piri Mehmet Paşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Piri Mehmet Paşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Piri Mehmet Paşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Piri Mehmet Paşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Piri Mehmet Paşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Piri Mehmet Paşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Piri Mehmet Paşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Piri Mehmet Paşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Piri Mehmet Paşa Tesisat

Piri Mehmet Paşa Tesisat