Piyalepaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beyoğlu Su Tesisatçısı  >>  Piyalepaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Piyalepaşa Tesisat – 0532 384 77 07Piyalepaşa Tesisat – 0532 384 77 07Piyalepaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Piyalepaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Piyalepaşa su kaçak tespiti, Piyalepaşa tıkanıklık açma, Piyalepaşa musluk tamiri ve Piyalepaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Piyalepaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Piyalepaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Piyalepaşa sifon ya da Piyalepaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Piyalepaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmPiyalepaşatedir.

Piyalepaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Piyalepaşa Su Kaçak Tespiti
 • Piyalepaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Piyalepaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Piyalepaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Piyalepaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Piyalepaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Piyalepaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Piyalepaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Piyalepaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Piyalepaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Piyalepaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Piyalepaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Piyalepaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Piyalepaşa Su Deposu Montajı
 • Piyalepaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Piyalepaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Piyalepaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Piyalepaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Piyalepaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Piyalepaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Piyalepaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Piyalepaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Piyalepaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Piyalepaşa Tesisat

Piyalepaşa Tesisat