Polonezköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Beykoz Su Tesisatçısı  >>  Polonezköy Tesisat – 0532 384 77 07

Polonezköy Tesisat – 0532 384 77 07Polonezköy Tesisat – 0532 384 77 07Polonezköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Polonezköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Polonezköy su kaçak tespiti, Polonezköy tıkanıklık açma, Polonezköy musluk tamiri ve Polonezköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Polonezköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Polonezköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Polonezköy sifon ya da Polonezköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Polonezköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmPolonezköytedir.

Polonezköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Polonezköy Su Kaçak Tespiti
 • Polonezköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Polonezköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Polonezköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Polonezköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Polonezköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Polonezköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Polonezköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Polonezköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Polonezköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Polonezköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Polonezköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Polonezköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Polonezköy Su Deposu Montajı
 • Polonezköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Polonezköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Polonezköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Polonezköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Polonezköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Polonezköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Polonezköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Polonezköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Polonezköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Polonezköy Tesisat

Polonezköy Tesisat