Rumelifeneri Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Rumelifeneri Tesisat – 0532 384 77 07

Rumelifeneri Tesisat – 0532 384 77 07Rumelifeneri Tesisat – 0532 384 77 07Rumelifeneri Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Rumelifeneri su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Rumelifeneri su kaçak tespiti, Rumelifeneri tıkanıklık açma, Rumelifeneri musluk tamiri ve Rumelifeneri klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Rumelifeneri Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Rumelifeneri tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Rumelifeneri sifon ya da Rumelifeneri gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Rumelifeneri sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmRumelifeneritedir.

Rumelifeneri bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Rumelifeneri Su Kaçak Tespiti
 • Rumelifeneri Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Rumelifeneri Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Rumelifeneri Taharet Musluğu Tamiri
 • Rumelifeneri Klozet Sifonu Tamiri
 • Rumelifeneri Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Rumelifeneri Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Rumelifeneri Gömme Rezervuar Tamiri
 • Rumelifeneri Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Rumelifeneri Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Rumelifeneri Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Rumelifeneri Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Rumelifeneri Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Rumelifeneri Su Deposu Montajı
 • Rumelifeneri Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Rumelifeneri Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seRumelifenerik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Rumelifeneri Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Rumelifeneri tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Rumelifeneri Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Rumelifeneri Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Rumelifeneri rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Rumelifeneri Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Rumelifeneri Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Rumelifeneri Tesisat

Rumelifeneri Tesisat