Sapan Bağları Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Sapan Bağları Tesisat – 0532 384 77 07

Sapan Bağları Tesisat – 0532 384 77 07Sapan Bağları Tesisat – 0532 384 77 07Sapan Bağları Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sapan Bağları su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sapan Bağları su kaçak tespiti, Sapan Bağları tıkanıklık açma, Sapan Bağları musluk tamiri ve Sapan Bağları klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sapan Bağları Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sapan Bağları tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sapan Bağları sifon ya da Sapan Bağları gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sapan Bağları sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Sapan Bağları bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sapan Bağları Su Kaçak Tespiti
 • Sapan Bağları Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sapan Bağları Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sapan Bağları Taharet Musluğu Tamiri
 • Sapan Bağları Klozet Sifonu Tamiri
 • Sapan Bağları Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sapan Bağları Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sapan Bağları Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sapan Bağları Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sapan Bağları Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sapan Bağları Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sapan Bağları Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sapan Bağları Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sapan Bağları Su Deposu Montajı
 • Sapan Bağları Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sapan Bağları Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSapan Bağlarık malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sapan Bağları Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sapan Bağları tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sapan Bağları Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sapan Bağları Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sapan Bağları rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sapan Bağları Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sapan Bağları Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sapan Bağları Tesisat

Sapan Bağları Tesisat