Saraç İshak Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Saraç İshak Tesisat – 0532 384 77 07

Saraç İshak Tesisat – 0532 384 77 07Saraç İshak Tesisat – 0532 384 77 07Saraç İshak Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Saraç İshak su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Saraç İshak su kaçak tespiti, Saraç İshak tıkanıklık açma, Saraç İshak musluk tamiri ve Saraç İshak klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Saraç İshak Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Saraç İshak tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Saraç İshak sifon ya da Saraç İshak gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Saraç İshak sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Saraç İshak bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Saraç İshak Su Kaçak Tespiti
 • Saraç İshak Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Saraç İshak Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Saraç İshak Taharet Musluğu Tamiri
 • Saraç İshak Klozet Sifonu Tamiri
 • Saraç İshak Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Saraç İshak Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Saraç İshak Gömme Rezervuar Tamiri
 • Saraç İshak Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Saraç İshak Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Saraç İshak Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Saraç İshak Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Saraç İshak Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Saraç İshak Su Deposu Montajı
 • Saraç İshak Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Saraç İshak Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSaraç İshakk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Saraç İshak Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Saraç İshak tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Saraç İshak Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Saraç İshak Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Saraç İshak rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Saraç İshak Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Saraç İshak Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Saraç İshak Tesisat

Saraç İshak Tesisat