Şehsuvar Bey Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Şehsuvar Bey Tesisat – 0532 384 77 07

Şehsuvar Bey Tesisat – 0532 384 77 07Şehsuvar Bey Tesisat – 0532 384 77 07Şehsuvar Bey Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Şehsuvar Bey su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Şehsuvar Bey su kaçak tespiti, Şehsuvar Bey tıkanıklık açma, Şehsuvar Bey musluk tamiri ve Şehsuvar Bey klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Şehsuvar Bey Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Şehsuvar Bey tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Şehsuvar Bey sifon ya da Şehsuvar Bey gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Şehsuvar Bey sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Şehsuvar Bey bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Şehsuvar Bey Su Kaçak Tespiti
 • Şehsuvar Bey Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Şehsuvar Bey Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Şehsuvar Bey Taharet Musluğu Tamiri
 • Şehsuvar Bey Klozet Sifonu Tamiri
 • Şehsuvar Bey Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Şehsuvar Bey Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Şehsuvar Bey Gömme Rezervuar Tamiri
 • Şehsuvar Bey Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Şehsuvar Bey Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Şehsuvar Bey Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Şehsuvar Bey Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Şehsuvar Bey Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Şehsuvar Bey Su Deposu Montajı
 • Şehsuvar Bey Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Şehsuvar Bey Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seŞehsuvar Beyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Şehsuvar Bey Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Şehsuvar Bey tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Şehsuvar Bey Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Şehsuvar Bey Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Şehsuvar Bey rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Şehsuvar Bey Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Şehsuvar Bey Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Şehsuvar Bey Tesisat

Şehsuvar Bey Tesisat