Siyavuşpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bahçelievler Su Tesisatçısı  >>  Siyavuşpaşa Tesisat – 0532 384 77 07

Siyavuşpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Siyavuşpaşa Tesisat – 0532 384 77 07Siyavuşpaşa Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Siyavuşpaşa su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Siyavuşpaşa su kaçak tespiti, Siyavuşpaşa tıkanıklık açma, Siyavuşpaşa musluk tamiri ve Siyavuşpaşa klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Siyavuşpaşa Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Siyavuşpaşa tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Siyavuşpaşa sifon ya da Siyavuşpaşa gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Siyavuşpaşa sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Siyavuşpaşa bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Siyavuşpaşa Su Kaçak Tespiti
 • Siyavuşpaşa Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Siyavuşpaşa Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Siyavuşpaşa Taharet Musluğu Tamiri
 • Siyavuşpaşa Klozet Sifonu Tamiri
 • Siyavuşpaşa Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Siyavuşpaşa Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Siyavuşpaşa Gömme Rezervuar Tamiri
 • Siyavuşpaşa Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Siyavuşpaşa Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Siyavuşpaşa Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Siyavuşpaşa Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Siyavuşpaşa Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Siyavuşpaşa Su Deposu Montajı
 • Siyavuşpaşa Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Siyavuşpaşa Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSiyavuşpaşak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Siyavuşpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Siyavuşpaşa tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Siyavuşpaşa Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Siyavuşpaşa Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Siyavuşpaşa rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Siyavuşpaşa Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Siyavuşpaşa Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Siyavuşpaşa Tesisat

Siyavuşpaşa Tesisat