Taya Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Taya Hatun Tesisat – 0532 384 77 07

Taya Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Taya Hatun Tesisat – 0532 384 77 07Taya Hatun Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Taya Hatun su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Taya Hatun su kaçak tespiti, Taya Hatun tıkanıklık açma, Taya Hatun musluk tamiri ve Taya Hatun klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Taya Hatun Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Taya Hatun tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Taya Hatun sifon ya da Taya Hatun gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Taya Hatun sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Taya Hatun bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Taya Hatun Su Kaçak Tespiti
 • Taya Hatun Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Taya Hatun Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Taya Hatun Taharet Musluğu Tamiri
 • Taya Hatun Klozet Sifonu Tamiri
 • Taya Hatun Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Taya Hatun Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Taya Hatun Gömme Rezervuar Tamiri
 • Taya Hatun Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Taya Hatun Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Taya Hatun Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Taya Hatun Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Taya Hatun Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Taya Hatun Su Deposu Montajı
 • Taya Hatun Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Taya Hatun Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seTaya Hatunk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Taya Hatun Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Taya Hatun tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Taya Hatun Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Taya Hatun Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Taya Hatun rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Taya Hatun Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Taya Hatun Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Taya Hatun Tesisat

Taya Hatun Tesisat