Veysel Karani Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sancaktepe Su Tesisatçısı  >>  Veysel Karani Tesisat – 0532 384 77 07

Veysel Karani Tesisat – 0532 384 77 07Veysel Karani Tesisat – 0532 384 77 07Veysel Karani Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Veysel Karani su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Veysel Karani su kaçak tespiti, Veysel Karani tıkanıklık açma, Veysel Karani musluk tamiri ve Veysel Karani klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Veysel Karani Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Veysel Karani tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Veysel Karani sifon ya da Veysel Karani gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Veysel Karani sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmVeysel Karanitedir.

Veysel Karani bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Veysel Karani Su Kaçak Tespiti
 • Veysel Karani Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Veysel Karani Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Veysel Karani Taharet Musluğu Tamiri
 • Veysel Karani Klozet Sifonu Tamiri
 • Veysel Karani Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Veysel Karani Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Veysel Karani Gömme Rezervuar Tamiri
 • Veysel Karani Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Veysel Karani Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Veysel Karani Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Veysel Karani Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Veysel Karani Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Veysel Karani Su Deposu Montajı
 • Veysel Karani Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Veysel Karani Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seVeysel Karanik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Veysel Karani Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Veysel Karani tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Veysel Karani Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Veysel Karani Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Veysel Karani rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Veysel Karani Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Veysel Karani Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Veysel Karani Tesisat

Veysel Karani Tesisat