Yeni Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ataşehir Su Tesisatçısı  >>  Yeni Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07

Yeni Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07Yeni Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07Yeni Çamlıca Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yeni Çamlıca su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yeni Çamlıca su kaçak tespiti, Yeni Çamlıca tıkanıklık açma, Yeni Çamlıca musluk tamiri ve Yeni Çamlıca klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yeni Çamlıca Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yeni Çamlıca tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yeni Çamlıca sifon ya da Yeni Çamlıca gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yeni Çamlıca sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmYeni Çamlıcatedir.

Yeni Çamlıca bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yeni Çamlıca Su Kaçak Tespiti
 • Yeni Çamlıca Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yeni Çamlıca Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yeni Çamlıca Taharet Musluğu Tamiri
 • Yeni Çamlıca Klozet Sifonu Tamiri
 • Yeni Çamlıca Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yeni Çamlıca Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yeni Çamlıca Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yeni Çamlıca Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yeni Çamlıca Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yeni Çamlıca Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yeni Çamlıca Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yeni Çamlıca Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yeni Çamlıca Su Deposu Montajı
 • Yeni Çamlıca Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yeni Çamlıca Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYeni Çamlıcak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yeni Çamlıca Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yeni Çamlıca tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yeni Çamlıca Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yeni Çamlıca Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yeni Çamlıca rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yeni Çamlıca Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yeni Çamlıca Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yeni Çamlıca Tesisat

Yeni Çamlıca Tesisat