Zümrütevler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Maltepe Su Tesisatçısı  >>  Zümrütevler Tesisat – 0532 384 77 07

Zümrütevler Tesisat – 0532 384 77 07Zümrütevler Tesisat – 0532 384 77 07Zümrütevler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Zümrütevler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Zümrütevler su kaçak tespiti, Zümrütevler tıkanıklık açma, Zümrütevler musluk tamiri ve Zümrütevler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Zümrütevler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Zümrütevler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Zümrütevler sifon ya da Zümrütevler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Zümrütevler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Zümrütevler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Zümrütevler Su Kaçak Tespiti
 • Zümrütevler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Zümrütevler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Zümrütevler Taharet Musluğu Tamiri
 • Zümrütevler Klozet Sifonu Tamiri
 • Zümrütevler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Zümrütevler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Zümrütevler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Zümrütevler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Zümrütevler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Zümrütevler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Zümrütevler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Zümrütevler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Zümrütevler Su Deposu Montajı
 • Zümrütevler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Zümrütevler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seZümrütevlerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Zümrütevler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Zümrütevler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Zümrütevler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Zümrütevler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Zümrütevler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Zümrütevler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Zümrütevler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Zümrütevler Tesisat

Zümrütevler Tesisat