15 Temmuz Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bağcılar Su Tesisatçısı  >>  15 Temmuz Tesisat – 0532 384 77 07

15 Temmuz Tesisat – 0532 384 77 0715 Temmuz Tesisat – 0532 384 77 0715 Temmuz Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

15 Temmuz su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı 15 Temmuz su kaçak tespiti, 15 Temmuz tıkanıklık açma, 15 Temmuz musluk tamiri ve 15 Temmuz klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

15 Temmuz Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir 15 Temmuz tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası 15 Temmuz sifon ya da 15 Temmuz gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma 15 Temmuz sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

15 Temmuz bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • 15 Temmuz Su Kaçak Tespiti
 • 15 Temmuz Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • 15 Temmuz Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • 15 Temmuz Taharet Musluğu Tamiri
 • 15 Temmuz Klozet Sifonu Tamiri
 • 15 Temmuz Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • 15 Temmuz Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • 15 Temmuz Gömme Rezervuar Tamiri
 • 15 Temmuz Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • 15 Temmuz Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • 15 Temmuz Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • 15 Temmuz Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • 15 Temmuz Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • 15 Temmuz Su Deposu Montajı
 • 15 Temmuz Cihazla Su Kaçağı Tespiti

15 Temmuz Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira se15 Temmuzk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

15 Temmuz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla 15 Temmuz tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

15 Temmuz Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

15 Temmuz Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, 15 Temmuz rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

15 Temmuz Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

15 Temmuz Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

15 Temmuz Tesisat

15 Temmuz Tesisat