Adem Yavuz Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ümraniye Su Tesisatçısı  >>  Adem Yavuz Tesisat – 0532 384 77 07

Adem Yavuz Tesisat – 0532 384 77 07Adem Yavuz Tesisat – 0532 384 77 07Adem Yavuz Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Adem Yavuz su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Adem Yavuz su kaçak tespiti, Adem Yavuz tıkanıklık açma, Adem Yavuz musluk tamiri ve Adem Yavuz klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Adem Yavuz Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Adem Yavuz tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Adem Yavuz sifon ya da Adem Yavuz gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Adem Yavuz sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Adem Yavuz bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Adem Yavuz Su Kaçak Tespiti
 • Adem Yavuz Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Adem Yavuz Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Adem Yavuz Taharet Musluğu Tamiri
 • Adem Yavuz Klozet Sifonu Tamiri
 • Adem Yavuz Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Adem Yavuz Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Adem Yavuz Gömme Rezervuar Tamiri
 • Adem Yavuz Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Adem Yavuz Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Adem Yavuz Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Adem Yavuz Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Adem Yavuz Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Adem Yavuz Su Deposu Montajı
 • Adem Yavuz Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Adem Yavuz Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAdem Yavuzk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Adem Yavuz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Adem Yavuz tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Adem Yavuz Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Adem Yavuz Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Adem Yavuz rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Adem Yavuz Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Adem Yavuz Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Adem Yavuz Tesisat

Adem Yavuz Tesisat