Ahmet Yesevi Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Pendik Su Tesisatçısı  >>  Ahmet Yesevi Tesisat – 0532 384 77 07

Ahmet Yesevi Tesisat – 0532 384 77 07Ahmet Yesevi Tesisat – 0532 384 77 07Ahmet Yesevi Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Ahmet Yesevi su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Ahmet Yesevi su kaçak tespiti, Ahmet Yesevi tıkanıklık açma, Ahmet Yesevi musluk tamiri ve Ahmet Yesevi klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Ahmet Yesevi Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Ahmet Yesevi tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Ahmet Yesevi sifon ya da Ahmet Yesevi gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Ahmet Yesevi sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Ahmet Yesevi bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Ahmet Yesevi Su Kaçak Tespiti
 • Ahmet Yesevi Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Ahmet Yesevi Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Ahmet Yesevi Taharet Musluğu Tamiri
 • Ahmet Yesevi Klozet Sifonu Tamiri
 • Ahmet Yesevi Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Ahmet Yesevi Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Ahmet Yesevi Gömme Rezervuar Tamiri
 • Ahmet Yesevi Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ahmet Yesevi Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Ahmet Yesevi Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Ahmet Yesevi Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Ahmet Yesevi Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Ahmet Yesevi Su Deposu Montajı
 • Ahmet Yesevi Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ahmet Yesevi Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAhmet Yesevik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Ahmet Yesevi Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Ahmet Yesevi tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Ahmet Yesevi Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Ahmet Yesevi Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Ahmet Yesevi rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Ahmet Yesevi Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Ahmet Yesevi Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Ahmet Yesevi Tesisat

Ahmet Yesevi Tesisat