Akçaburgaz Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenyurt Su Tesisatçısı  >>  Akçaburgaz Tesisat – 0532 384 77 07

Akçaburgaz Tesisat – 0532 384 77 07Akçaburgaz Tesisat – 0532 384 77 07Akçaburgaz Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Akçaburgaz su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Akçaburgaz su kaçak tespiti, Akçaburgaz tıkanıklık açma, Akçaburgaz musluk tamiri ve Akçaburgaz klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Akçaburgaz Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Akçaburgaz tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Akçaburgaz sifon ya da Akçaburgaz gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Akçaburgaz sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Akçaburgaz bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Akçaburgaz Su Kaçak Tespiti
 • Akçaburgaz Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Akçaburgaz Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Akçaburgaz Taharet Musluğu Tamiri
 • Akçaburgaz Klozet Sifonu Tamiri
 • Akçaburgaz Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Akçaburgaz Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Akçaburgaz Gömme Rezervuar Tamiri
 • Akçaburgaz Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Akçaburgaz Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Akçaburgaz Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Akçaburgaz Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Akçaburgaz Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Akçaburgaz Su Deposu Montajı
 • Akçaburgaz Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Akçaburgaz Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAkçaburgazk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Akçaburgaz Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Akçaburgaz tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Akçaburgaz Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Akçaburgaz Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Akçaburgaz rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Akçaburgaz Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Akçaburgaz Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Akçaburgaz Tesisat

Akçaburgaz Tesisat