Saadetdere Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenyurt Su Tesisatçısı  >>  Saadetdere Tesisat – 0532 384 77 07

Saadetdere Tesisat – 0532 384 77 07Saadetdere Tesisat – 0532 384 77 07Saadetdere Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Saadetdere su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Saadetdere su kaçak tespiti, Saadetdere tıkanıklık açma, Saadetdere musluk tamiri ve Saadetdere klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Saadetdere Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Saadetdere tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Saadetdere sifon ya da Saadetdere gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Saadetdere sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Saadetdere bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Saadetdere Su Kaçak Tespiti
 • Saadetdere Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Saadetdere Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Saadetdere Taharet Musluğu Tamiri
 • Saadetdere Klozet Sifonu Tamiri
 • Saadetdere Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Saadetdere Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Saadetdere Gömme Rezervuar Tamiri
 • Saadetdere Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Saadetdere Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Saadetdere Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Saadetdere Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Saadetdere Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Saadetdere Su Deposu Montajı
 • Saadetdere Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Saadetdere Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSaadetderek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Saadetdere Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Saadetdere tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Saadetdere Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Saadetdere Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Saadetdere rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Saadetdere Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Saadetdere Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Saadetdere Tesisat

Saadetdere Tesisat