Akıncılar Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Güngören Su Tesisatçısı  >>  Akıncılar Tesisat – 0532 384 77 07

Akıncılar Tesisat – 0532 384 77 07Akıncılar Tesisat – 0532 384 77 07Akıncılar Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Akıncılar su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Akıncılar su kaçak tespiti, Akıncılar tıkanıklık açma, Akıncılar musluk tamiri ve Akıncılar klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Akıncılar Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Akıncılar tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Akıncılar sifon ya da Akıncılar gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Akıncılar sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmAkıncılartedir.

Akıncılar bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Akıncılar Su Kaçak Tespiti
 • Akıncılar Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Akıncılar Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Akıncılar Taharet Musluğu Tamiri
 • Akıncılar Klozet Sifonu Tamiri
 • Akıncılar Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Akıncılar Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Akıncılar Gömme Rezervuar Tamiri
 • Akıncılar Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Akıncılar Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Akıncılar Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Akıncılar Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Akıncılar Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Akıncılar Su Deposu Montajı
 • Akıncılar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Akıncılar Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Akıncılar Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Akıncılar tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Akıncılar Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Akıncılar Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Akıncılar rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Akıncılar Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Akıncılar Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Akıncılar Tesisat

Akıncılar Tesisat