Nafiz Gürman Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Güngören Su Tesisatçısı  >>  Nafiz Gürman Tesisat – 0532 384 77 07

Nafiz Gürman Tesisat – 0532 384 77 07Nafiz Gürman Tesisat – 0532 384 77 07Nafiz Gürman Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Nafiz Gürman su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Nafiz Gürman su kaçak tespiti, Nafiz Gürman tıkanıklık açma, Nafiz Gürman musluk tamiri ve Nafiz Gürman klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Nafiz Gürman Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Nafiz Gürman tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Nafiz Gürman sifon ya da Nafiz Gürman gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Nafiz Gürman sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmNafiz Gürmantedir.

Nafiz Gürman bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Nafiz Gürman Su Kaçak Tespiti
 • Nafiz Gürman Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Nafiz Gürman Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Nafiz Gürman Taharet Musluğu Tamiri
 • Nafiz Gürman Klozet Sifonu Tamiri
 • Nafiz Gürman Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Nafiz Gürman Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Nafiz Gürman Gömme Rezervuar Tamiri
 • Nafiz Gürman Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Nafiz Gürman Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Nafiz Gürman Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Nafiz Gürman Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Nafiz Gürman Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Nafiz Gürman Su Deposu Montajı
 • Nafiz Gürman Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Nafiz Gürman Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Nafiz Gürman Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Nafiz Gürman tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Nafiz Gürman Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Nafiz Gürman Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Nafiz Gürman rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Nafiz Gürman Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Nafiz Gürman Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Nafiz Gürman Tesisat

Nafiz Gürman Tesisat