Aşağı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ümraniye Su Tesisatçısı  >>  Aşağı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07

Aşağı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07Aşağı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07Aşağı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Aşağı Dudullu su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Aşağı Dudullu su kaçak tespiti, Aşağı Dudullu tıkanıklık açma, Aşağı Dudullu musluk tamiri ve Aşağı Dudullu klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Aşağı Dudullu Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Aşağı Dudullu tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Aşağı Dudullu sifon ya da Aşağı Dudullu gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Aşağı Dudullu sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Aşağı Dudullu bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Aşağı Dudullu Su Kaçak Tespiti
 • Aşağı Dudullu Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Aşağı Dudullu Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Aşağı Dudullu Taharet Musluğu Tamiri
 • Aşağı Dudullu Klozet Sifonu Tamiri
 • Aşağı Dudullu Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Aşağı Dudullu Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Aşağı Dudullu Gömme Rezervuar Tamiri
 • Aşağı Dudullu Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Aşağı Dudullu Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Aşağı Dudullu Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Aşağı Dudullu Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Aşağı Dudullu Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Aşağı Dudullu Su Deposu Montajı
 • Aşağı Dudullu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Aşağı Dudullu Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAşağı Dudulluk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Aşağı Dudullu Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Aşağı Dudullu tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Aşağı Dudullu Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Aşağı Dudullu Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Aşağı Dudullu rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Aşağı Dudullu Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Aşağı Dudullu Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Aşağı Dudullu Tesisat

Aşağı Dudullu Tesisat