Aşık Veysel Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenyurt Su Tesisatçısı  >>  Aşık Veysel Tesisat – 0532 384 77 07

Aşık Veysel Tesisat – 0532 384 77 07Aşık Veysel Tesisat – 0532 384 77 07Aşık Veysel Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Aşık Veysel su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Aşık Veysel su kaçak tespiti, Aşık Veysel tıkanıklık açma, Aşık Veysel musluk tamiri ve Aşık Veysel klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Aşık Veysel Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Aşık Veysel tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Aşık Veysel sifon ya da Aşık Veysel gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Aşık Veysel sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Aşık Veysel bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Aşık Veysel Su Kaçak Tespiti
 • Aşık Veysel Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Aşık Veysel Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Aşık Veysel Taharet Musluğu Tamiri
 • Aşık Veysel Klozet Sifonu Tamiri
 • Aşık Veysel Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Aşık Veysel Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Aşık Veysel Gömme Rezervuar Tamiri
 • Aşık Veysel Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Aşık Veysel Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Aşık Veysel Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Aşık Veysel Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Aşık Veysel Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Aşık Veysel Su Deposu Montajı
 • Aşık Veysel Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Aşık Veysel Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seAşık Veyselk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Aşık Veysel Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Aşık Veysel tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Aşık Veysel Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Aşık Veysel Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Aşık Veysel rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Aşık Veysel Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Aşık Veysel Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Aşık Veysel Tesisat

Aşık Veysel Tesisat