Bahçeköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Bahçeköy Tesisat – 0532 384 77 07

Bahçeköy Tesisat – 0532 384 77 07Bahçeköy Tesisat – 0532 384 77 07Bahçeköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bahçeköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bahçeköy su kaçak tespiti, Bahçeköy tıkanıklık açma, Bahçeköy musluk tamiri ve Bahçeköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bahçeköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bahçeköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bahçeköy sifon ya da Bahçeköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bahçeköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmBahçeköytedir.

Bahçeköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bahçeköy Su Kaçak Tespiti
 • Bahçeköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bahçeköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bahçeköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Bahçeköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Bahçeköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bahçeköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bahçeköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bahçeköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bahçeköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bahçeköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bahçeköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bahçeköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bahçeköy Su Deposu Montajı
 • Bahçeköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bahçeköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBahçeköyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bahçeköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bahçeköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bahçeköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bahçeköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bahçeköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bahçeköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bahçeköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bahçeköy Tesisat

Bahçeköy Tesisat