Ptt Evleri Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sarıyer Su Tesisatçısı  >>  Ptt Evleri Tesisat – 0532 384 77 07

Ptt Evleri Tesisat – 0532 384 77 07Ptt Evleri Tesisat – 0532 384 77 07Ptt Evleri Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Ptt Evleri su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Ptt Evleri su kaçak tespiti, Ptt Evleri tıkanıklık açma, Ptt Evleri musluk tamiri ve Ptt Evleri klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Ptt Evleri Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Ptt Evleri tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Ptt Evleri sifon ya da Ptt Evleri gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Ptt Evleri sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmPtt Evleritedir.

Ptt Evleri bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Ptt Evleri Su Kaçak Tespiti
 • Ptt Evleri Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Ptt Evleri Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Ptt Evleri Taharet Musluğu Tamiri
 • Ptt Evleri Klozet Sifonu Tamiri
 • Ptt Evleri Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Ptt Evleri Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Ptt Evleri Gömme Rezervuar Tamiri
 • Ptt Evleri Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Ptt Evleri Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Ptt Evleri Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Ptt Evleri Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Ptt Evleri Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Ptt Evleri Su Deposu Montajı
 • Ptt Evleri Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ptt Evleri Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira sePtt Evlerik malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Ptt Evleri Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Ptt Evleri tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Ptt Evleri Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Ptt Evleri Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Ptt Evleri rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Ptt Evleri Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Ptt Evleri Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Ptt Evleri Tesisat

Ptt Evleri Tesisat