Bahçelievler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Bahçelievler Su Tesisatçısı  >>  Bahçelievler Tesisat – 0532 384 77 07

Bahçelievler Tesisat – 0532 384 77 07Bahçelievler Tesisat – 0532 384 77 07Bahçelievler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bahçelievler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bahçelievler su kaçak tespiti, Bahçelievler tıkanıklık açma, Bahçelievler musluk tamiri ve Bahçelievler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bahçelievler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bahçelievler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bahçelievler sifon ya da Bahçelievler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bahçelievler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Bahçelievler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bahçelievler Su Kaçak Tespiti
 • Bahçelievler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bahçelievler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bahçelievler Taharet Musluğu Tamiri
 • Bahçelievler Klozet Sifonu Tamiri
 • Bahçelievler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bahçelievler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bahçelievler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bahçelievler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bahçelievler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bahçelievler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bahçelievler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bahçelievler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bahçelievler Su Deposu Montajı
 • Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBahçelievlerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bahçelievler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bahçelievler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bahçelievler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bahçelievler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bahçelievler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bahçelievler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bahçelievler Tesisat

Bahçelievler Tesisat